top of page

Стереоскопічні шпалери - новий тренд в інтер'єрі

Сучасні інноваційні технології надають широкі перспективи для художників і дизайнерів. З їх допомогою з'явилася унікальна можливість створення стереоскопічних зображень на основі шпалер, які стають справжньою родзинкою інтер'єру. Цей вид обробки дозволяє зображати на стінах природні пейзажі, архітектурні пам'ятники, картини з абстракціями.

В УКРАЇНІ ПРЕДСТАВЛЕНИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ УМІЦНЮВАЧ БЕТОНУ

Це - суміш Siltek F-5, яка призначена для зміцнення верхнього шару свіжеукладеного бетону, при влаштуванні монолітних підлог, всередині і зовні цивільних і промислових будівель (цехах, гаражах, сховищах, ангарах, відкритих складських приміщеннях і т.п.). Причому, виробник рекомендує застосовувати Siltek на поверхнях, які експлуатуються при значних механічних навантаженнях. До складу суміші входить високоякісний цемент ПЦ-І-500, фракціоновані наповнювачі, різні добавки і целюлозні волокна. І вже через 7 діб після нанесення Siltek F-5 допускаються технологічні навантаження на поверхні. В Україні розробила рецептуру і випустила суміш Siltek F-5 компанія Siltek (група Ковальська)

http://profidom.com.ua/novosti/stroitelnyje-materialy/23570-v-ukraine-predstavlen-otechestvennyj-uprochnitel-betona

В УКРАЇНІ З'ЯВИВСЯ ГЛИТТЕР ДЛЯ РІДКИХ ШПАЛЕР

Гліттер - це розсипчасті світловідбиваючі частинки, сухий порошок, який легко змішується з будь-яким базовим речовиною. Залежно від того, скільки Гліттера додається у вихідний матеріал, і утворюється ефект блиску поверхні. Bioplast пропонує блискітки гліттери у вигляді шестигранників розміром 4 мкм або дрібних паличок (люрексу). Для їх виробництва використовується спеціальна, дуже тонка металізована плівка. Тому такі блискучі компоненти легко перемішуються з будь-яким складом, включаються в будь-яку текстуру і рівномірно розподіляються по поверхні.

Сам по собі, гліттер відрізняється стійкістю до дії вологи і ультрафіолету. Його часто набувають і як добавку до вподобаної колекції рідких шпалер, і як самостійний матеріал для декоративного творчості, для виконання об'ємних скульптур або картин, новорічних іграшок, розпису по склу.

http://profidom.com.ua/novosti/stroitelnyje-materialy/22446-v-ukraine-poyavilsya-glitter-dlya-zhidkikh-oboev

ВИНАЙДЕНО НОВИЙ ВИД ГІПСОКАРТОНУ: ЕЛАСТИЧНИЙ ГІПСОКАРТОН

У широкому асортименті гіпсокартону, які є на ринку, з'явилася новинка - еластичний гіпсокартон. З цього гнучкого гіпсокартонного листа можна робити такі криволінійні поверхні, які були раніше недосяжні, при звичайній технології вигину ГКЛ.

Цей унікальний продукт дозволяє легко і просто створювати складні криволінійні поверхні. Він являє собою гіпсовий сердечник, армований двома шарами нетканого склополотна і має гладку тверду лицьову поверхню. Структура матеріалу дозволяє йому згинатися без змочування, проколювання та надрізів. Можливість згинатися всуху дозволяє швидко монтувати криволінійні поверхні на стінах і стелях, а також використовувати Glasroc F Riflex при облицюванні колон, арок і для завершення всіляких складних поверхонь.

Оскільки, за технологією виготовлення, нитки скловолокна розташовуються поздовжньо, то згинати слід, також, уздовж довгої сторони аркуша. Лист має лицьову (гладку) і внутрішню (шорстку) поверхню. Внутрішній і зовнішній радіуси вигину різні. Це пов'язано з особливостями монтажу опуклої й увігнутої поверхні.

http://profidom.com.ua/novosti/stroitelnyje-materialy/23425-izobreten-novyj-vid-gipsokartona-elastichnyj-gipsokarton

ПРЕДСТАВЛЕНІ ФАСАДНІ ШТУКАТУРКИ НА ОСНОВІ АКРИЛОВОЇ ФАРБИ З КВАРЦОМ

 

CeboStone - це фасадна фактурна декоративна матова акрилова фарба з вмістом кварцового піску, яка використовується для внутрішніх і зовнішніх робіт і надає поверхні абсолютно матове покриття. Виходить покриття в стилі «Рустіко», яке поєднує в собі матові піщані області з гладкими поверхнями

http://profidom.com.ua/novosti/stroitelnyje-materialy/23399-predstavleny-fasadnye-shtukaturki-na-osnove-akrilovoj-kraski-s-kvartsem

ПЕРГАМІН — СУЧАСНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ПОКРІВЛІ БУДИНКУ

Розгляньте сучасний і якісний матеріал для пароізоляції і теплоізоляції покрівлі – Пергамін. Це справжній прогрес в області утеплювальних матеріалів, складається він з міцного покрівельного картону, який покривається нафтовим бітумом і гідрофобізуючими матеріалами. Подібні критерії складу максимально ефективно і надійно захистять покрівлю та весь будинок в цілому.

https://rem-bud.in.ua/novini/pergamin-suchasnij-material-dlya-pokrivli-budinku.html

СУЧАСНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ 

1. САМОВІДНОВЛЮЮЧИЙ БЕТОН - Голландські дослідники розробили новий тип цементу, який самостійно відновлює сам себе, використовуючи певний тип живих бактерій і лактат кальцію. Якщо в матеріалі з'являються тріщинки, в них неминуче потрапляє вода - вона-то і пробуджує бактерії. Мікроорганізми( бактерії), що міститься в цементі, поглинає цей лактат кальцію і виробляє вапняк, який заповнює тріщини і практично до початкового стану відновлює цілісність бетону.

2. АЕРОГЕЛІ – наноматеріал. Аерогель витримує навантаження в дві тисячі разів більше, ніж його власна вага. Матеріали, в основі яких лежить аерогель, успішно застосовуються не тільки для теплоізоляції трас і різних теплових обладнань, а й в домашньому будівництві. Наприклад, в каркасному будівництві вживається спеціально створений Spaceloft, який складається з склотканини і аерогеля з товщиною не більше 1 см і найвищими проявами теплопровідності.

3. WOODSKIN- ГНУЧКИЙ МАТЕРІАЛ З ПОКРИТТЯМ ІЗ ДЕРЕВИНИ 

WoodSkin є сендвіч-плитки трикутної форми. В якості зовнішніх шарів використана фінська фанера, а серцевину складають композитний нейлон і полімерна сітка. Всі три компоненти склеюються між собою і спресовуються для збільшення міцності...

СУЧАСНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ 

bottom of page